Bramy uchylne

Wykonane ze stali, są absolutnie ciche podczas pracy. Lekkobieżne rolki jezdne z tworzywa sztucznego, w stabilnej ościeżnicy blokowej gwarantują gładki ruch i prawie bezgłośne otwieranie i zamykanie bramy. Specjalnie zaprojektowana dźwignia pozwala łatwo otwierać i zamykać bramę garażową- zarówno ręcznie jak i jeszcze łatwiej za pomocą napędu elektrycznego. Potrójne sprężyny naciągowe zapewniają maksimum niezawodności eksploatacyjnej z jednoczesnym zapewnieniem na odpowiednim poziomie wygody. Nawet jeżeli sprężyna jest bliska pęknięciu, nie stanie się tak, ponieważ jest mocno skręcona przy samej górze.

Co więcej, wszystkie wspomniane sprężyny będą przytrzymywały bramę garażową bezpiecznie w miejscu.

Bramy segmentowe

W związku z tym, że bramy segmentowe otwierają się pionowo a nie- tak jak to jest w przypadku bram uchylnych, czyli wahadłowo- można zagospodarować całą przestrzeń. Dzięki temu nie trzeba więcej martwić się o dodatkowe miejsce na zaparkowanie drugiego samochodu czy chociażby na miejsce dla przechodniów w przypadku garaży usytuowanych w pobliżu chodnika. Dwuwarstwowe bramy garażowe z panelami warstwowymi typu"sandwich" wykonane z ocynkowanej stali to doskonałe bramy izolacyjne .Brama zajmuje minimum miejsca , więc ten model bram garażowych nadaje się idealnie do renowacji. Obustronne zabezpieczenie przeciwko skutkom pęknięciom sprężyn oraz ocynkowane sprężyny skrętne sprawiają, że bramę zawsze otwiera i zamyka się lekko, nawet ręcznie. Cała konstrukcja spełnia najnowsze europejskie standardy bezpieczeństwa (normy EN).

Napędy

Każdy, kto ma garaż lub bramę wjazdową, chciałby, żeby ładnie wyglądały i jednocześnie łatwiej się otwierały. Oprócz zapewnionej wspaniałej wygody, nasi Klienci otrzymują także zapewnienia testów bezpieczeństwa. Wszystkie systemy i części doskonale do siebie pasują i są potwierdzane przez niezależne instytucje zgodnie z najnowszymi wymogami bezpieczeństwa.

Bramy przemysłowe

Bramy segmentowe są najczęstszym rozwiązaniem służącym do zamknięcia otworu budynku przemysłowego. Nadają każdemu zakładowi atrakcyjny wygląd, stanowią solidne zamknięcie, posiadają wysokie wartości współczynników termoizolacji, a także zapewniają bezpieczną i przyjazną obsługę. stosuje się też w budynkach użytkowych. Można je spotkać w budynkach straży pożarnej, salonach wystawowych, warsztatach samochodowych, zajezdniach autobusowych i centrach dystrybucyjnych. W zależności od zastosowania i funkcji znajdującego się za bramą pomieszczenia, można wybrać bramę z niezwykłej różnorodności form.

Szybkobieżne bramy rolowane otwierają się i zamykają niezwykle szybko, dzięki czemu zapewniają nie tylko optymalizację procesów, lecz także stałą temperaturę w halach produkcyjnych i firmach. Systemy te pozwalają Państwu szybko i skutecznie wykorzystać istniejący potencjał, a jednocześnie obniżyć koszty operacyjne!Szybkobieżne bramy rolowane dostępne są w różnych wersjach do zastosowań wewnątrz i na zewnątrz budynków. Spełniają najbardziej rygorystyczne europejskie normy bezpieczeństwa i praktycznie nie wymagają konserwacji.

Bramy rolowane, to uniwersalne rozwiązania do zamykania otworów budynków i hal. Produkowane są na zamówienie i odpowiadają wszystkim obowiązującym normom i dyrektywom jakościowym.

Bramy przesuwne przeciwpożarowe mogą być montowane zarówno do nadproża jak i do stropu. Wyróżniają się przede wszystkim nadzwyczajną prostotą obsługi, znakomitymi właściwościami bieżnymi jak i nienagannym wyglądem zewnętrznym uzyskanym poprzez stosowanie budowy panelowej o połączeniu śrubowym jak i bezśrubowym. Można je wspaniale kombinować z szybkobieżnymi bramami z PCV jak i z kurtynami taśmowymi PCV.

Systemy przeładunkowe

Rozwiązania dla bezpiecznego i komfortowego przeładunku produktów:
• rampy przeładunkowe mechaniczne,
• rampy hydrauliczne z klapą,
• rampy hydrauliczne w stalowym stelażu,
• elastyczne uszczelnienia bram z aluminium.

Wszystkie systemy przeładunkowe spełniają europejską normę bezpieczeństwa.

Garaże

Garaże tynkowane w atrakcyjnej cenie
Koszt budowy garażu do 60% niższy od ceny tradycyjnej zabudowy murowanej. Krótki czas montażu garażu "jak murowanego w jeden dzień". Różnorodność formy, również wg projektu Klienta. Szeroki asortyment bram. Garaże w różnorodnej kolorystyce. Nowoczesny wygląd.

Kontakt

42 637 02 17
601 264 749

godziny otwarcia
pn - pt 8.00-16.00
serwis całodobowo

piomarlodz@gmail.com
94-303 Łódź
Konstantynowska 44a
RATY

Profesjonalna obsługa
• doradzimy
• podpowiemy
• wyjaśnimy

Przy zakupie nic Cie to nie kosztuje.

Cenimy jakość, solidność i czas Klienta.

Copyrights Piomar 2012

Strona główna | Kontakt